Tento web používá k poskytování služeb, personalizace reklam a analýzy návštěvnosti souborů cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

O nás

Úpravami povrchů se zabýváme bezmála dvacet let. Za vším hledej ženu, říká se ... tentokrát to ale bylo naopak. Na počátku mého podnikání stál můj manžel, nadšený restaurátor veteránů, který s každým novým přírůstkem do své sbírky řešil stejnou neřešitelnou úlohu: jak z jednotlivých dílů kvalitně odstranit nánosy starých barev a rzi, nepoškodit je a zároveň nestrávit s každým předním blatníkem celou letní dovolenou?

A protože můj muž je snílkem, který své sny dotahuje do konce, začal se po večerech ztrácet do své zámečnické dílny. Ne, nelekejte se, moje obavy se nepotvrdily: jediným výplodem jeho večerních absencí se staly krásné, modré, ale hlavně funkční tryskací boxy se vznešeným označením TTx-150 a TTx-80. S jejich pomocí může snadno ze starého zase vzniknout nové.

Brzy jsme si uvědomili, že tryskání nemusí sloužit jenom k renovacím starých povrchů. Stejně důležité je i při přípravě nových výrobků na první povrchovou úpravu. V takovém případě tryskání odstraní okuje nebo stopy po obrábění, sjednotí povrch a připraví jeho vhodnou mikrostrukturu pro zvýšení přilnavosti budoucích nátěrů nebo nástřiků.

V roce 2018 jsme se rozhodli využívat tryskací boxy komerčně, nabízet naše služby ostatním a otevřeli jsem naši novou provozovnu v Pardubicích.

02 Onas Obr1
02 Onas Obr2
02 Onas Obr3
02 Onas Obr4
Harley1
Harley2

Kdo jsme

KONTAKTUJTE NÁS